| ada4321 a întrebat:

Heii TPU! Cum pot să-mi fac şuviţe temporare fără să folosesc vopsea? Am încercat cu albastru de metil şi violet de genţiană dar pătează foarte mult. Cu ce îmi mai pot face? Cel mai bun răspuns fundiţăă love struck

Răspuns Câştigător
| ஐKatsu a răspuns:

Cauta prin magazine sampoane colorant sunt bune se curata la maxim 10 spalarii puppy dog eyes depinde de care sampon eu am auzit ca este bun wella. ca tine mai mult timp celalalte cam la 5 spalari [ am auzit si de rosu de metil big grin posibil se gasesc in farmacie.] Bafta!

| ada4321 explică (pentru ஐKatsu):

Se vede bine pe păr închis? Pentru că albastru de metil se vedea verde şi abia se observa.

| ஐKatsu a răspuns (pentru ada4321):

Pe par inchis normal ca se vede dar depinde si de care sampon iei. eu iti recomand de la wella gasesti pe orice culoare.puppy dog eyes

| ada4321 explică (pentru ஐKatsu):

Oke, mersi :* Dar ai un preţ pentru şamponul ăsta?

| ஐKatsu a răspuns (pentru ada4321):

De la 14 ron.puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| cristina10cris a răspuns:

Poi eu mi-am facut suvite numai la varfuri blonde si am folosit decolorant daca vrei alat culoare poti incerca un nuantator eu am incercat si se ia dupa cateva spalari.Bye bye!