| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU! :* Cum pot sa scap de punctele negre...am incercat o gramada de solutii si nu au avut niciun rezultat sad. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| dianainsta01 a răspuns:

Se pot scoate la salon, la aburi daca nu ma insel. o solutie mai ieftina si foarte eficienta pentru mine sunt plasturii. se gasesc in aproape orice supermarket.

2 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Te poti duce la salon, poti folosi plasturi special, ii poti scoate cu un extractor special, poti sa folosesti scrub-uri multe (unul pe care il recomand este cel alcatuit din sare si pasta de dinti, se freaca zona si scapi de ele rapid). Sper ca te-am ajutat, nu uita ca dupa procesul de extras punctele negre sa folosesti o lotiune tonica pentru a inchide porii, nelasand praful sa conceapa noile bacterii, asa zisele puncte negre.Bafta!

| Ely3434 a răspuns:

Zineryt + skinoren ( le gasesti in farmacii si le poti lua cu reteta de la medic ) :*