| mmtmx a întrebat:

Heii TPU! Cum sa imi creasca parul mai repede? Si cam cat creste intr-o luna? big grin Fundaa :*

Răspuns Câştigător
| adelina899 a răspuns:

Buna :*.
Parul creste 1 cm pe luna din cate stiu pentru ai stimula cresterea exista sampoane balsame mastri special cencupute pentru asa ceva. Eu una am folosit, aveam parul foarte ars si sincer ma declar multumita big grin daca ai varfurile arse tunde'le poti incerca masti facute acasa pentru al hranii de exemplu : ingredientele de baza uleiul de ricin care costa 3 lei si 1/2 galbenusuri de ou pe langa asta mai poti adauga daca vrei si ulei de masline,miere, lamaie etc. Produsele de la Gerovital Plant sunt cele pe care eu le folosesc au o gama foarte larga de lotiuni, sampoane, balsame, seruri etcc pentru cresterea parului, par vopsit, caderea parului si asa mai departe(se gasesc in farmacii). Sper ca te'am ajutat daca mai vrei sa stii ceva ma poti intreba :* si bafta

2 răspunsuri:
| SinfulDesire a răspuns:

Tineti parul strans on coada si sa fie strans bine si dupa ce te speli pe cap maseaza scalpul cu ulei de masline

| andreea1405 a răspuns:

O metoda excelenta pentru accentuarea cresterii parului este folosirea regulata a solutiei regenerante Petroleum de la gerovital sau chiar a sfantului gaz lampant dp vremurihappy Le folosesc pe amn2 si sunt sfinte, parul meu s-a indesit si imi creste destul de repede! Funda?