| Anonimaa909 a întrebat:

Cum imi pot face parul sa creasca mai repede? Fundaa :X

Răspuns Câştigător
| 4827 a răspuns:

Spala-te cu samponul si balsamul ''nivea long repair'' eu l-am incercat si e foarte bun si nu enici scump, parul creste 12 centimetrii pe an si din cauza feonului si a soarelui si toceste si se rupe, si intr-un an ramai cu vreo 7-8 cm, cu acest sampon iti vor ramane toti cei 12 cm pentru ca regenereaza parul ci nu se mai rupe, in vara asta, mi-am dat ce el de la inceput si nu am nici un fir ars, fundabatting eyelashes?

1 răspuns:
| isauranick a răspuns:

Ulei de ricin! fa tratament o data la o saptamana aplica la radacini happy