| ღdeeღ a întrebat:

Cat de repede creste parul pe luna? Cum as putea sa il fac sa creasca mai repede? FUNDA!

Răspuns Câştigător
14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ChrissD a răspuns:

Exista niste tubulete cu un gel in ele cu care te ungi pe cap care se gasesc in farmacie.

| Ralla_7778 a răspuns:

Nu stiu cat de repede creste parul pe luna dar ca sa i fai sa creasca mai repede trebuie sa nu il faci cu placa sau orice lar putea arde sa nu te vopsesti

| Tzukushi a răspuns:

Hei, eu folosesc aceste sfaturi!
le poti incerca si tu
te pup

http://www.sfaturilemariei.com/......a-parului/

| Adellia a răspuns:

Parul creste cam un cm pe luna.Ca sa iti creasca mai repede si mai sanatos te dai la radacina cu ulei de ricin timp de macar o saptamana.sau te speli cu ou.succes

| Nicol3Miuti a răspuns:

Buna.Eu am avut parul pana unde se incheie sutientul si apoi m-am tuns pana la barbie, pentru ca am avut o tunsoare jalnuka si nu am avut ce sa fac si acum as vrea sa imi creasca mai repede cam pana in august.Sa fie macar pese umerii. Ce trebuie sa fac?sad plzz... orce sfat este bun...msk.:*:*:*