| Akazome a întrebat:

Heii TPU. De unde pot sa-mi cumpar tattoo choker? happy

4 răspunsuri:
| Debauchery666 a răspuns:

Măi. eu te sfătuiesc să nu îți iei fiindcă deja toată lumea se ia de ele şi chiar nu îs ok, arată ca nişte sârme. laughing Now idk. Goodluck in this bullshit and take care happy

| Akazome explică (pentru Debauchery666):

Care 'toata lumea' se ia de ele? straight face

| Debauchery666 a răspuns:

Măi. eu zic ca mai bine să nu îți iei. nu ştiu nici cât mai ține "moda" asta, deja începe lumea să îşi bată joc de ele şi arată ca şi cum ți-ai pune sârmă ghimpată pe gât. Now idk. Goodluck with you little bullshit and take care :3!