| DeneRicky a întrebat:

Heii TPU, imi puteti da niste idei de coafura pentu o vampiroaica pentru Halloween. Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| kitten95 a răspuns:

Poti sa-ti faci parul pur si simplu drept si putin ca si cum de-abia te-ai fi trezit sau impleteste-l cand e ud si da-i la fel un aspect neingrijit.

6 răspunsuri:
| emaemma a răspuns:

Pai lasati parul desfacut, ciufuleste-l putin si prindel cu o bendita( http://www.google.ro/......tp?/imgres ) apoi fa-ti un machiaj gen : http://www.youtube.com/watch?v=NpVUAw12BoA asa e mai complicat dar poti sa faci ceva simplu acasa: da-te cu pudra alba pe fata si pe gat( adica pielea expusa), rujeaza-te cu un rosu strident si apoi adauga putina culoare si la ochi si rimel. :) daca vrei un look complet cumpara-ti niste colti si adauga pete de sange pe gat, maini si in zona buzelor. sper ca te-am ajutat :) spor la lucru :D

| DeneRicky explică (pentru emaemma):

Mersi foarte mult, chiar m-ai ajutat:*.

| DeneRicky explică (pentru emaemma):

Dar in acel clip spune acea fata ca trebuie un ruj negru, daca mai fac cu ruj rosu ii bun?

| emaemma a răspuns (pentru DeneRicky):

Si mai bine big grin

| DeneRicky explică (pentru emaemma):

Multumeschappy