| EnvyMee a întrebat:

Heii TPU:* imi puteti da si mie linkuri cu poze cu rochii care ar merge pentru un banchet in clasa a 8. a?happy Rochiile vreau sa fie in pas cu moda, nici prea pompoase, nici prea serioasethinking Funda!:*

Răspuns Câştigător
| Innocentgirllove a răspuns:

Buna!
http://www.cristallini.ro/ rochiile sunt superbe si iti poti alege pentru ce eveniment sa-ti prezinte rochia.
Pa, pa!

1 răspuns:
| Ramina a răspuns:

Http://starshiners.com/ro/rochii Au niste rochii superbe :x si le poti comanda online de pe site. ul lor.