| BlackRoseMary a întrebat:

Heii TPU! Unde gasesc si eu geci de primavara in culori mai tipatoare? Gen lime, galben, rosu, verde....nu stil cardigan, stil geaca de piele(nu neaparat din piele naturala). Stiti vreun site sau vreun magazin cu filiale in mai multe orase?

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Am fost chiar ieri (marti) la Orsay si era o oferta la niste paltoane colorate. Aveau si crem/negru dar am vazut si verde cu galben, rosu sau albastru. Nu stiu sa-ti spun ce material erau...si inca un amanunt, erau pentru femei, asa ca sper ca esti fata.

| BlackRoseMary explică (pentru Mangustă):

Da ai ghicit, sunt fata big grin...cam ce pret erau? Si cat de lungi? Pana in talie sau pana la genunchi?

| Mangustă a răspuns (pentru BlackRoseMary):

Cam atat de lungi (desigur, nu erau modelul asta) http://www.zega.ro/......_extra.jpg
Erau la oferta de 50-70 lei, pretul initial nu cred ca trecea de 150. Sper sa ai bafta sa gasesti si la tine :D