| joaxenul a întrebat:

Heii TPU vreau sa fac muschi intr-un timp mai scurt ce exercitii care sa fie eficiente imi recomandati?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Flotari,ridicari la bara, execertiti cu gantere

| Cosmin86 a răspuns:

"timp mai scurt" = 1 sau 2 ani.

Cu exercitii de baza ( indreptari cu haltera, impins, presa militara, tractiuni, flotari la paralele, etc. ) + o alimentatie bogata in proteine si carbohidrati ( minim 4 mese pe zi )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi la sala, si sa intrebi un instructor ce sa faci pentru a obtine rezultatele dorite de tine.

Chiar daca nu il platesti, oricum iti va da un sfat, si iti va spune cam ce trebuie sa stii si ce sa faci. Pe mine asa m-a ajutat cineva!