| camiitsu a întrebat:

Heii vreau parerea voastra. Sunt slaba si as vrea sa ma ingras, si vreau sa iau vitamine, multivitamine. Dar prescrise de medic, crdeti ca e bine?:*

8 răspunsuri:
| blackcat99 a răspuns:

Nu lua vitamine! Sunt bune doar daca ai anemie sau anorexie. Si la tine nu e cazul...Eu cand eram mica (5-6 ani) parintii mi-au dat multivitamine si am devenit supraponderala. Mi-au trebuit 4-5 ani sa dau jos acele kilograme. Ramai asa cum esti. O zi frumoasa!

| foca21 a răspuns:

De ce ai vrea sa te ingrasi? arati ff bine asa cum esti crede-ma nu merita sa te chinui sa pui cateva kilograme pe tine sa nu cumva sa regreti mai tarziu! succes

| r3ally a răspuns:

Daca tu esti fata din poza sfatul meu e sa ramai asa! Arati bine happy

| andreea49 a răspuns:

Nu, pentru ca dupa poti sa devii dependenta. Eu zic, mai bine, sa ramai asa cum esti... eventual sa practici un sport sau sa mergi la sala, de exemplu. Si eu sunt slabuta. oh go on

| sellyz a răspuns:

Da insa ai grija sa nu te ingrasi prea mult.

| Fast92 a răspuns:

Ca sa te ingrasi ai nevioe de multa odihna si o alimentatie bogata bine echilibrata....Acum depinde si de oraganismul fiecarei persoane, unele persoane mananca foarte putin si se ingrasa foarte repede, iar altele pot sa manance si de 10 ori pe zi ca tot nu se vor ingrasa.

| AAlleexxx a răspuns:

Lasa-mi id tau si vbim pe mess

| Vicentexes a răspuns:

Daca vrei sa te ingrasi putin, incearca metoda aceasta : Budinca pre-facuta, oricine cred ca stie sa prepare o budinca, aici nu o mananci copta sau incalzita, doar putin lapte, zahar, praful de budinca. apoi le amesteci si o sa ai o consistentza groasa sau gelatinoasa. si aceia o mananci.