| yumary a întrebat:

Heii happy
As vrea sa ma mai ingras un pic... vreo idee cum pot face asta fara pastile sau vitamine puppy dog eyes
Dau fundita

Răspuns Câştigător
| jeanstefan a răspuns:

Recomand, fripturi in weekend ^_^ la gratar cu putin ulei, si cartofii fierti cu margarina si putintel patrunjej pe deasupra ^_^ mama e bucatar...

5 răspunsuri:
| Darkus a răspuns:

De obicei Produsele Fast-food ingrasa, deci daca ai consuma un pic mai multe aceste produse, sigur ai pune pe tine cateva kg, dar ar fi frumos sa te placi asa cum estiwinking

| 8mariastar a răspuns:

Mananca mult intre mese dar nu exagera

| ALEX2402 a răspuns:

Cel mai bine e cu nuttela pe paine si multe sandwichuri big grin

| NuTeCred a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie, dar totusi mi-am dat seama ca nu am nevoie sa ma ingras. Trebuie doar sa te simti bine in pielea ta. Mananca[,]cand iti e foame, mananca ce iti place cand ti-e pofta happy