| Andreea_7386 a întrebat:

vreau sa-mi fac suvite cu albastru de metil. As vrea sa stiu dupa cat timp dispare, si daca ma duc la strand dupa o saptamana de la vopsire se ia in apa? |FUNDA+VOT|

Răspuns Câştigător
| Christtine a răspuns:

Tine ceva timp. Si nu se ia de tot in apa. O sa devina o nuanta de verde. Si nu coloreaza bazinu`happy. App e frumoasa tare nuanta de verdehee hee
:*

4 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Nu se ia de la apă, se ia de la soare şi clor. Şi se ia rău.

| blueberry05 a răspuns:

Daa,crede-ma am incercat si eu,laughing)daca iti faci suvite si dupa mergi la strand poti sa iti iei adio o sa te faci toata albastra, si in plus nu rezista.Eu cand mi-am facut a fost oribil abia asteptam sa scap de el.laughing

| Andreea_7386 explică:

Parul meu are culoare saten inchis. dupa cat timp se face verde?:*

| Bibu_9040 a răspuns:

Nu :p cum ca se ia de la apa. :p happy ce culoare ai la par?