| AlliceCarter a întrebat:

Fetelor, vreau să-mi fac niște șuvițe cu albastru de metilen. Părul meu, momentan, are culoarea roșie spre galben. Ce voi obține în rezultat și cum în general se face tot procedeul ăsta de vopsire cu albastru de metil?
Funda pentru cel mai detalizat răspuns.

Răspuns Câştigător
| ArinaWolf a răspuns:

Pur si simplu il pui intr-un castron sau recipient ceva si cu o pensula il intinzi pe par, stai cateva minute si te clatesti. Cel mai probabil vei obtine un mov.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa cum ai tu parul, Rosu cu Albastru da un mov mai deschis stiind ca ai si galben.

Ar arata frumos, dar numai daca sunt cateva suvite!

O zi placuta!