| axxy a întrebat:

Daca am ochii caprui, tenul foarte deschis la culoare, cum ar trebui sa ma vopsesc? Culoarea mea naturala este saten-inchis!

Răspuns Câştigător
| Mada a răspuns:

Aaa, Miley asta... ce legatura are parul? doar nu o sa-i apara riduri... le cam confunzi cu tenulbatting eyelashes.
Eu ti-as recomanda un blond-auriu, aramiu eventual.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Negreu inchishappy daca zici ca ai tenul foarte deschis, si ochii caprui as zice ca cel mai bine negru inchis iti va stahappy. Succes! Craciun fericit!:*

| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Celora cu ochii caprui/negri si tenul dechis, le sta bine cu orice culoarehappy
Mie mi-ar placea sa vad o culoare ca si ciocolata amarahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, mai bine nu te mai vopsi deloc!
Sunt sigura ca ai sub 16 ani, asa ca ce e mai natural e mai frumos.
Unii ar vrea sa MAI aiba parul asa tanar si frumos, natural.
La varsta asta de uratesti, o sa arati ca o baba(fara suparare!laughing ).
La 30 de ani cum o sa arati?