| MmarinaMadalina a întrebat:

Stie cineva care este termenul de valabilitate al unei vopsele de par? Am cumparat de la L'Oreal si nu gasesc pe nicaieri pe cutie sau pe instructiuni.

Răspuns Câştigător
| JoeTPU a răspuns:

In jur de 1 an. happy

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un an de zile.
Pa, pa.

| AikkoxD a răspuns:

Maxim 1 an.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa scrie pe undeva pe cutie. Un an, ti s-a raspuns. Dar stii data fabricatiei? Cauta pe partea de capac a cutiei.

| micutzafinetze a răspuns:

Cauta ori pe cutie or pe tuul de vopsea sau pe oxidant si daca nu gasesti parerea mea e sa nu o folosesti adica risti sa ramai fara par

| iovarobert a răspuns:

Https://checkcosmetic.net/

Mai nou nu se trece data exactă doar un cod(ex: L'Oréal 10T900, acest cod înseamnă că a fost produs în Septembrie 2020 și are valabilitate 36luni).