| TrueLove22 a întrebat:

Stiti cumva daca cizmele cu tinte se pot purta vara? Daca se pot purta si vara imi puteti da si mie un site de unde as putea cumpara? Funditaaa!

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Arata foarte bine, mergi in mall, sunt foarte multe magazine de incaltaminte in care sigur o sa gasesti unele potrivite pentu sezon.

Răspuns utilizator avertizat
| Forev3rAlone a răspuns:

Eu una zic, ca arat bine si vara si in toate anotimpurile.
Insa depinde de fiecare model in parte.

Siteuri nu stiu...winking

| TrueLove22 explică (pentru Forev3rAlone):

Poi asa site-uri am gasit, dar toate sunt imblanite. sad si vara nu pot sa le port asa, ar insemna sa mor de cald sau sa fiu nebuna.

| Forev3rAlone a răspuns (pentru TrueLove22):

Da...mai bine fii spontana si ia-ti daca gasesti in magazine;)

Astea, spre exemplu sunt dragute http://www.okazii.ro/incaltaminte-dama/cizme/cizme-cu-tinte-zara-a121586698

| ealextpu a răspuns:

Uite aici modele de cizme care se pot purta vara: http://www.la-papuc.ro/......me-de-vara