| Bebelushaa a întrebat:

Heiii TPU... Am si eu o intrebare >:" deci as dori sa`mi spuneti si mie un ulei sau sampon de cresterea parului puppy dog eyes plsss FUNDA cel mai bun rasp

Răspuns Câştigător
| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Incearca cu ulei de ricin, are si alte efecte pozitive asupra parului. E usor de gasit in farmacii si foarte ieftin.Cu o ora inainte de baie il aplici pe par. e cam scarboasa senzatia dar merita big grin. apoi te speli normal cu sampon si balsam eventual o masca de par. E bun si pentru gene, care se regenereaza cel mai greu, si tot asa il aplici si apoi te speli cu apa calda. o singura precizare am:E FOARTE OTRAVITOR! deci sa. l folosesti DOAR ASA! papa

6 răspunsuri:
| anonima_4990 a răspuns:

Gerovital lotiune regeneranta cu petroleum ...are vitamine si ulei de ricin iti creste parul mai repede, ti se regenereaza, si se face mai matasos te dai 1-2 pe saptamana si trebuie sa te dai macar 3 luni

eu ma dau de o luna si se vede diferenta... app trebuie sa stay cu ea in cap minim3-4 ore si dupa aia te speli pe cap. eu am si dormit cu ea si nu are nimic

funda?

| Helăăău a răspuns:

Revalid
Sampon nutritiv pentru cresterea parului de la Favisan
Sampon cu extract de urzica de la Corona
sau Ulei de ricin.happy

| Krissa_2143 a răspuns:

Uleiu de ricin si uleiu de maslinewinking sampon de cresterea parului nu e big grin

| Anonim_5618 a răspuns:

Nu prea sunt sampoane bune care ajuta la crestea parului... incearca din raspunsurile de mai jos. ulei de ricin 4 lei la farmacie

| 9999azucena9999 a răspuns:

Incearca la farmacii, iti vor recomanda mai bine ca noi un produs eficient, pana atunci eu pot doar sa-ti zic sa-ti hidratezi parul, sa folosesti la fiecare spalare balsam, iar parul creste in stilul lui daca varfurile ii sunt taiate si este ingrijit. Oricum sper sa-ti gasesti un produs acre sa te multumeasca, multa bafta.