| Αγάπη a întrebat:

Spuneti-mi si mie un tratament pentru cresterea parului [ cu ulei de ricin ] FUNDA >big grin

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Poți prepara o mască din două gălbenușuri de ou, câteva picături ulei de ricin, câteva de ulei măsline și o fiolă de vitamina A/E.
De asemenea, ai putea să adaugi și zeamă de lămâie (pentru strălucire), și ulei de migdale pentru o textură mătăsoasă a părului.
Atât uleiul de ricin, cât și uleiul de migdale se găsesc la Plafar, iar prețul variază între 3-6 lei.
Baftă!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IceCream11 a răspuns:

De fiecare data cand te speli pe cap, inainte, date cu ulei de ricin amestecat cu ou crud si niste suc de lamaie.Crede-ma,am incercat si intr-o luna am avut un par super des!
Succes!winking