| nupebunezau a întrebat:

Buna!
Cine imi poate recomanda un sampon pentru cresterea parului? Mentionez ca as dori unul care chiar da rezultate!
Funda.

2 răspunsuri:
| MidnightMemoriesMM a răspuns:

Nu cred ca exista un sampon anume.Parul ca sa creasca trebuie ingrijit. Sampon+Balsam amandoua foarte bune si sunt si diferite solutii din produse naturale. Le poti gasi la farmacii. Poti sa te duci acolo sa intrebi.

| Aléx_Aléx_1995_58Dt a răspuns:

Wash&Go are in compozitia lui "substante" de volum. Nu vei gasi niciodata un sampon care sa iti creasca mai repede parul. Doar prin spalarea zilnica sau macar la 2 zile parul va creste putin mai repede ca inainte. In cel mai rau caz, daca ai parul scurt... extensii! laughing