| Butercup a întrebat:

Heiii tpu...cum se decoloreaza petele lasate de cosuri?big grin [dauu funda]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara o crema auto bronzanta sau daca nu stai la soare sa te bronzezi... o sa vezi diferenta...se vor colora! pa-pa funda?

3 răspunsuri:
| Ramina a răspuns:

Nu se decoloreaza, doar nu sunt niste pete de pe haine :)), petele alea se trateaza :) am avut si eu si mi.au trecut cu un gel luat de la TeleStar, l.am cumparat online si chiar e bun, incep sa se vada rezultate vizibile dupa 2 saptamani si dupa 2-3 luni trec de tot. http://telestarshop.ro/product.php?id_product=155

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine a mers crema Normaderm de la Vichy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar o varianta la fel de buna dar mai ieftina este crema de la Ivatherm, Akne-Syt. Aceasta e 40-50 lei si cea Vichy 80-83.