| anonim_4396 a întrebat:

Heiii TPU...

Maine as vrea sa ma tund dar chiar nu stiu cum si credeam ca ma puteti ajuta

M-am gandit sa ma tund in V si sa ma filez sau sa ma tund in scari.

Oricum as vrea sa fie ceva cu breton si sa nu ma arate prea matura

PS. am parul drept cu o palma mai jos de umeri, fata ovala si sunt cam scunda (1.50 ). deci nu stiu cum s ma tund si din cauza inaltimii mele

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Dat fiind faptul ca ai fata ovala, iti sta bine cu mai multe tunsori:breton pe o parte, in trepte etc. Uite cateva idei:

http://www.beautyrevealed.ro/catalog-tunsori-fata-ovala/
Te pup!

| PikaChuVB a răspuns (pentru anonim_4396):

Dupa cum spunea cu breton iar in imaginile de mai jos nu sunt decat doua poze cu tunsori pentru femei iar eu am 13 ani. si nu ma pot tunde asa imi pare rau dar nu doresc sa ma arate prea matura