| anna_1849 a întrebat:

Am parul lung brunet si ochii maricei caprui http://aneemaryy.hi5.com vreau sa fac o schimbare am avut parul scurt cu breton drept (tunsura bob) si acum as vrea sa ma tund din nou dar nu atat de scurt si sa-mi fac breton pe o parte (acum este pana la gura :D) m-am gandit sa-mi filez parul in scari sau sa ma tund in V astept idei

Funda logic:D:*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti sta foarte bine cu breton tongue si filata in scarihappy sper ca te-am ajutat happy

| ciontosclaudiu a răspuns:

Parerea mea umila ar fi sa nu iti tai parul, deoarece arati foarte bine asa cu parul lung... dar normal, decizia iti apartine

| anna_1849 explică:

Mi s-a mai spus sa nu-mi tai parul doar ca am varfuri arse dar nu m-am gandit la o schimbare majora doar putin mai scurt gen selena gomez inainte sa se tundabig grin