| Aandr33a a întrebat:

Heiii...vreau si eu sa imi pun diamant pe dinte, aveti idee cat costa si cine sau unde se pune? Daca e ceva pe langa judetul alba sau chiar in judet ar fi perfect... Funda! :*

Răspuns Câştigător
| Camelisa a răspuns:

Diamantu il pui la medicul dentist el se ocupa cu asa ceva.Pretul? cred ca depinde de la cabinet la cabinet (oricum nu e asa scump) dar depinde daca diamantul il vrei doar lipit de dinte sau vrei sa iti gauresti putin dintele.Eu am avut de 3 ori pus pe dinte doar lipit dar nu a tinut, cel mai mult a stat o luna. Oricum nu ti-ar recomanda sa iti gauresti dintele, nu are nici un farmec doar pentru o pietricia acolo.Acuma tu stii.

1 răspuns:
| Stefania26 a răspuns:

Buna, o prietena de amea si-a pus diamant pe dinte si a costat-o in jur de 100 lei, dar gaurit. Ea a mers la medicul dentist.