| andreeamaria1999 a întrebat:

Heiiii...Crema de galbenele e buna pentru cosuri adica nu imi va usca pielea? Am achizitonat o crema de galbenele dar intai va intreb ca sa stiu daca ma dau cu ea pe fata sau nu. Fundita :*

Răspuns Câştigător
| lizucalisuca a răspuns:

Crema de galbenele nu usuca ci hidrateaza dar nu face sa dispara cosurile.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu usuca pielea, te poti face linistita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crema de gălbenele este grasă şi este recomandată pentru tenurile acneice ajutând la vindecare.

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Hey, andreeamaria1999! happy
Crema de galbenele este GRASA. straight face
Nu o sa usuce pielea, ci o sa o ingrase si o sa astupe porii, ducand la puncte negre, puncte de grasime, sebum si mai ales COSURI. sad EXPERIENTA PROPRIE. Imi pare rau, mai bine iei o crema sebo-specifica, iar pe cosuri aplici lasta de dinti mentolata peste noapte! Nu aplia decat pe cosuri ca sa le usuce, nu pe restul pielii! Poti sa ai iritatii daca pui pasta si in jurul gurii/ochilor.
Sper ca te-au ajuat sfaturile mele!winking
Iti urez un ten frumos big grin