| anonim_4396 a întrebat:

Crema de galbenele este buna pentru fata? Pentru cosuri? Sau pentru roseata?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe tinctură de propolis, crema de gălbenele vindecă cicatricile.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
În cazul coşurilor sau a acneei, de exemplu, nu este deloc indicată crema de gălbenele, fiind un unguent gras.
Încearcă o mască de acid salicilic.
Te pup!

| Pissicuts a răspuns:

Da este foarte buna, eu din aceasta folosesc, si ajuta!

| ingerashulll a răspuns:

Crema de galbenele, tinctura de galbenele este o solutie buna in ceea ce priveste cosurile, insa ajuta foarte mult si la ten. Am folosit o perioada si mi-a placut.

| AdytzuDaniel a răspuns:

Da este buna numai sa nu te dai cu ea pe la ochi