| Loly a întrebat:

Heiiii :) mi-am luat o pereche de bascheti gri.La ce ar merge cel mai bine? As putea sa ii port si la fusta? Vreau sa imi spuneti la ce merg baschetii mai bine. :)Arata cam asa:
http://www.laredoute.ro/......11189.html
Doar ca ai mei sunt pe gri si se pot face cizmulita (intelegeti voi). Sunt mai inalti ca astia.Deci.ce parere aveti?[fundita :*

Răspuns Câştigător
| Iziii:x a răspuns:

Uuuulove struck
sunt superrrrrrsmug
pai cu fusta nu prea mergthinking
decat cu ana de aia de blug nu foarte eleganta[-x gen mai crazysmug
pot sa ii mai porti cu blugi sau pantaloni negri sa bagi pantaloni in adidaslove struck
ar venii supersmug
vin bine si cu pantaloni scurti si 3 sferturismug
dect cu rochie nu merg binelaughing
in rest cu totlove struck
ai gusturi bune la adidasilove struck
fundita?kiss

5 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Aia sunt high tops si nu, nu merg cu fusta. Bachetii simpli / tenesii / conversii (aia pana la glezna) merg cu fusta.
Acest model, nu merge. Vei arata ciudat.

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Baschetii aia is super. eu cred ca ar putea merge la o fusta asa mai sport... cred ca ar arata super si cu o pereche de jeansi, oare cu ce sar mai potrivi? cred ca cu ceva iegari... apropo de unde ti i-ai luat si la ce pret daca raspunzi da-mi un mesaj ok? sper ca te-am ajutat big grin

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Ar merge la niste blugi scurti cu un tricou mai lung:X

| Irinuca98 a răspuns:

Eu cred ca la pantaloni, blugi arata mult mai bine. Dar daca tu crezi ca artai mai bine. in fusta eu nu te pot impiedica. Dar daca zici ca sunt inalti sa stii ca s-ar potrivi la o fusta putin dar putin mai lunga. Uite niste poze cu fete care poarta fusta si cu tenesi dar nu ca cei care ii vad in poza : http://img245.imageshack.us/i/dsc00049s.jpg/

http://files3.lookbook.nu/files/looks/medium/307571_aaaaa.jpg

http://files1.lookbook.nu/files/looks/medium/311197_tutu18.jpg
Asa iti poti face o idee. Daca ii vei purta cu fusta iti va da un aer extravagant dar in acelasi timp esti si la moda. fundita? :-* sunt noua

| irinuta_6780 a răspuns:

Da. clar merg super si la fusta dar si la blugi si la 3 sferturi. acum depinde cu e stilul tau. eu am o pereche de cizmulite crosetate si le port la orice. P. S depince cum e fusta. cel mai bine e cu o fusta de blugi