| JustLikeMe a întrebat:

Heiiiii TPU! Am parul saten, si vreau sa ma dau cu albastru de metil, ce culoare imi va iesi?

6 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Pai.tu cum crezi?
http://www.google.ro/......tp?/imgres
cam asa ceva!

Răspuns utilizator avertizat
| xCrinax a răspuns:

Iese verde. Nu recomand.

| Anerol a răspuns:

Mda,depinde de nuanta parului. Iti va iesi albastru daca e deschis si un albastru mai mult verde daca e inchis. E calumea oricum. Si eu imi fac parul mereu asa.Succes!

| DexterMorgan a răspuns:

ROSU. Daca e ALBASTRU de metil ce *** de culoare ai vrea? Un albastru inchis sau mai deschis, in functie de cat de inchis e al tau.DOHHHHH.

| Aliyssu a răspuns:

In prima luna va fi albastru inchis, apoi dupa cateva spalari va deveni verdehappy