| Borcea_Cristina_1998 a întrebat:

Hello :3 ce parere aveti despre : Gel cu acţiune profundă pentru îndepărtarea coşurilor Pure Skin Spot SOS
PURE SKIN?

2 răspunsuri:
| Rainmaker a răspuns:

Buna Cristina!
Toate produsele acestea sunt simple aiureli care nu au ca scop decat sa te auto-sugestioneze ca te-ai vindecat si sa-ti consume banii.Adolescentii pe timpul Odiosului (de trista amintire) foloseau numai o masca din apa si tarata de grau.O piele curata se poate obtine numai prin spalare cu apa rece si sapun. Oricum pana la maturitate cosurile nu-ti vor trece.Investeste in distractii si imagineaza-ti ca cine te place, te place si asa.

| PinkPanther001 a răspuns:

Are efect insa nu peste noapte cum este specificat, adica rezultate se vad in 2-3 zile. Asta depinde si de cat de rosu/iritat este cosul...
Daca nu este foarte mare atunci are efect si peste noapte.
Pur si simplu usuca si vindeca local acneea.
Singurul lucru care nu imi place la el este ca se descoameaza daca aplici prea mult. Ramane un strat de gel uscat inestetic si deranjant, de aceea il aplic doar seara sau in timpul zilei daca nu ies din casa dimineata.