| Diva a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele Vichy? Dar despre gama de produse Pure Skin de la Oriflame?

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Vichy foarte bune mai ales pentru noi persoanele mai in varsta... Oriflame nu folosesc si oricum nu am incredere nici in ele nici in cele de la Avon

| sweety_9492 a răspuns:

Oriflame nici sa nu aud e cam aceiasi chestie ca atunci cand cumperi de la taraba! in schimb vichy am olosit si sand fff multumita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte bune produsele vichy.Cam scumpe, dar merita banii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Produsele vichy sunt foarte bune, absolut orice am incercat de la ei mi-a facut bine si am fost foarte multumita. Am incercat si avene care la fel m-au ajutat insa nu se compara cu vichy.
de la vichy am folosit : normaderm gel de curatire, crema normaderm, un gel contur ochi thermal fix, demachiantul 3 in 1 purete thermal care a fost super, eu avand un ten mixt nici nu mai aveam nevoie de crema, a avut un efect extraordinar, nu ma asteptam. De asemenea am folosit apa termala si de la vichy si de la avene insa nu mi s-a parut a avea un efect, a fost singurul produs care mi s-a parut apa de ploaie.
Incercati vichy si incetati a mai arunca banii aiurea pe alte produse happy

| creatza_6783 a răspuns:

Nu am folosit produse de la vichy dar sunt ff multumita de produsele de la avon love struck