| Himelda a întrebat:

Hello. A încercat careva dieta cu apa? Dacă da, cum și în cât timp s-au văzut rezultate?
Nu am găsit o altă categorie mai bunicica

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă tot vrei dietă care să fie safe și să funcționeze îl recomand pe Dragoș Vultur. La ce-ți dă el o să devină mai mult stil de viață decât dietă/

| ynexistenta a răspuns:

Am incercat eu...nu sunt un caz fericit pentru ca n-am reusit sa tin prea mult... dupa o perioada imi venea sa vars de cate ori beam apa.dar m-am simtit mai bine si mai sanatoasa cat timp am tinut asa zisa"dieta"daca poti tine, e foarte buna, parerea mea.

| StefanHill a răspuns:

Niste studii arata ca dietele extreme nu sunt bune pentru metabolismul tau, aceste probleme pot ramane pe viata