| BountyLoverXD a întrebat:

Hello! Am niste blugi verzi, si e prea stridenta culoarea, as vrea cumva sa ii fac mai inchisi la culoare, vreo idee? happy

Răspuns Câştigător
| xBebee a răspuns:

Heii.Exista mai multe metode dar nu stiu daca dau roade.
1. Baga blugii cu o alta pereche de pantaloni mai inchisa la culoare.
2. Spala-i de mai multe ori cu clor[ACE], sa se albeasca.
3.Incearca sa ii raresti cu razatoarea
4.Ia-ti altii
5.Incearca sa-i vopsesti cu vopsea de par, vede stiu ca suna ciudat, cdar ar putea merge

BAFTA sper ca te-am ajutata...

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Vopseste-i cu vopsea de haine

| AngelHugz a răspuns:

Hei tuturor happy

| xBebee a răspuns:

Heii.Exista mai multe metode dar nu stiu daca dau roade.
1. Baga blugii la spalat cu o alta pereche de pantaloni mai inchisa la culoare.
2. Spala-i de mai multe ori cu clor[ACE], sa se albeasca.
3.Incearca sa ii raresti cu razatoarea
4.Ia-ti altii
5.Incearca sa-i vopsesti cu vopsea de par, vede stiu ca suna ciudat, cdar ar putea merge

BAFTA sper ca te-am ajutata...

| crazytalk a răspuns:

Poti sa incerci sa apelezi la un prieten sa iti picteze un model pe blugi. Stiu ca suna hipster style dar asa sunt si originali si poate iti vor placea mai mult cum arata.

| Ammalya a răspuns:

Ii speli de mai multe ori.