| YLLL a întrebat:

am 14 ani si as vrea sa va intreb daca culoarea rosie pentru. unghii este prea stridenta pentru mine?big grin

8 răspunsuri:
| Eu4EverX a răspuns:

Poti sa porti orice culori vrei sincer eu am o multime de culori si le schimb foarte des depinde de stare, nu cred ca doar femeile mature poarte rosu.

Paraerea mea!

| BubuLina999 a răspuns:

Nu este prea stridenta, e o culoare frumoasa

| MsGringer a răspuns:

Eu zic ca numai femeile mature poarta rosu.
nu prea merge la o copilahappy

| YLLL explică:

Asta e si parerea mea, LadyRebecca, dar mami ador unghiile rosii. si azi am fost cu ea la piata si ca sa. i fac si ei pe plac, mi-am luat un lac rosulaughing. si vanzatoarea a zis ca sunt tanara si trebuie sa port culori vii. etcchatterbox, am vrut sa imi iau roz, mami :nuuu. mov nu.laughing)

| emotivegirl a răspuns:

E cea mai tare culoare, poti sa incerci si negru e foarte cool!

| KatyKat a răspuns:

Pai sigur ca poti, mie imi place, negru tot il ador, dar nu am lac negru nu am avut niciodata, ca mami spune " Cu negru parca esti got, nu imi place arunca-l" bla bla bl, M-am saturat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa porti ce vreiwinking
este o culoare vie. decat sa porti culoarea pielii, alb sau chestii mate. mai bine roz portocaliu verde turcoaz etc.

| Lorenutza14 a răspuns:

Poti sa portzi ce vrei winking
este o culoare vie .decat sa portzi culoarea pielii,alb sau chestii mate .mai bine roz portocaliu verde turcoaz etc.