| Yoanna_4969 a întrebat:

Hello! Am o mica problemahappy Am doi dinti in fata cam strambi [nu foarte tare] Si as vrea sa imi pun aparat dentar. Cam cat ar costa unul? Multumesc anticipathappy

4 răspunsuri:
| ganton a răspuns:

400-500 euro de arcada (aparat fix)
vreo 2-3 milioane de arcada aparat mobil.

Acuma depinde cat de strambi si cum sunt ceilalti dinti. Numai un ortodentist iti poate spune de care aparat iti trebuie. Oricum, in cel mai rau caz, 20 de milioane.

| VisSs a răspuns:

Eu am avut timp de doi ani si am dat in jur de 100 de milioane(fara controale :-s)

| buburuzazuza a răspuns:

7 sau 8 milioane

| Ana_6365 a răspuns:

Peste 15 milioane.