| MikyAndreea a întrebat:

Am si eu o mica problema...:-s As vrea sa imi pun aparat dentar fix dar ma ingrijoreza pretul.
As dori sa stiu cam cat ar costa unul si daca e dureros cand il pun [pe cel din spatele dintilor dar si pe celalalt]
Dau fundita! love struck
Multumesc anticipat! :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AceAl3 a răspuns:

Nu te doare deloc cand ti-l pune am avut aparat dentar 4 ani nu doare deloc cand til pune dar s-ar putea sa te deranjeze in gura dupa sa te zgarie sau chestii din astea nu tot timpul dar cateodata te zgarie. Cat despre pret costa o gramada de bani sa il pui dai o gramada de bani cand te duci la control...Dar merita dupa vei avea o dantura excelenta.
Sper ca te-am ajutat.