| xdeex a întrebat:

Hello`happy. Am parul ondulat[uneori aproape cret]hee hee, tuns in scari si filatbatting eyelashes, depasind putin umerii si cu breton pana la nivelul nasuluibig grin. Cum il pot prinde in afara de coada de cal no talking? Fundita :*

Răspuns Câştigător
| ѕოiℓε01 a răspuns:

Uite aici cateva coafuri care s-ar putea sa te ajute :

http://www.youtube.com/watch?v=h8N3s7O8l6k

4 răspunsuri:
| Shawty a răspuns:

Incearca sa iti prinzi doar bretonul sus si pestul parului il lasi desfacut.
Incearca si asta este usor si nu cred ca trebuie sa ai parul drept pentru al' face >:D< http://www.youtube.com/watch?v=431Xqz088Mo&feature=player_embedded
Succes!

| dumiali1998 a răspuns:

In coc intr-o pARTE sau iti iei 2 suvite de pe parti le impletesti si le prinzi la spate,coada impletita intr-o parte,prinzi cateva suvite la spate, impletesti cateva suvite si le prinzi cu un elastic si le lasi in jos, iti faci spic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face un coc, prins in cleste, intr o parte...il poti lasa normal. doua codite,,,, cozi impletite...2 cozi sus sau jos,,,, spic.etc.funditza? puppy dog eyes

| elydoolshika a răspuns:

Iei din parti,din fata,cate o suvita de par si le prinzi la spate cu o clamitza, piptanandu-ti si parul de deasupra bretonului sper spate, pentru al prinde.bretonul presupun ca il ai intr-o parte sau in 2 parti :d si il lasi asa, in fata, neprins.