| mmamiruna a întrebat:

Hello! Am parul semiondulat si lung. As vrea sa ma tund scurt. Stie cineva cum as putea sa fac acest lucru?

Răspuns Câştigător
| Madeline33 a răspuns:

Depinde si de forma fetei tale. Daca ai fata rotunda, parul semoundulat, tuns scurt, ar da volum si n-ar arata chiar bine. La o fata rotunda, parul ondulat nu-l tunde mai jos de barbie. Oricum, la parul putin ondulat, recomand sa nu-l tunzi mai jos de barbie pentru ca va trebui sa stai sa-l aranjazi tot timpul, sa nu se ridice.
Cel mai bine intreaba la un frizer. Va sti mai bine ce sa-ti spuna.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la coafor.

| Allison2009 a răspuns:

Te duci la frizer si ii spui cum sa te faca