| RalucaNiță a întrebat:

Hello! As dori sa-mi schimb look-ul si nu stiu ce sa-mi fac...un sfat?

Răspuns Câştigător
| Helena08 a răspuns:

Bună!
Se poartă foarte mult stilul ombre.
Uite: http://celebritycostumewigs.com/......le-Sag.jpg
Succes!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.lyla.ro/tunsori/, poate găsești ceva să-ți placă.
Pa, pa.

| xtembix a răspuns:

Du-te la hairstylist si spune-i sa-ti recomande o frizura care sa te avantajeze.

| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Incearca sa iti schimbi tunsoarea(freza) big grin, in rest nu schimba nimic la tine, fii cum vrei, n-ai nevoie de asa ceva, o sa te remarce lumea si cu o freza noua sau vospestete, sau amandoua deodata

| ladydaianne a răspuns:

Ai putea să adopți o nouă tunsoare, să-ți schimbi culoarea părului, să-ți faci un tatuaj micuț (dacă nu te sperie durerea) etc.
Din câte văd la fotografia ta de profil, porți ochelari, nu? Ei bine, ai putea să renunți la ei și să porți lentile.

| xCascavaalProblemex a răspuns:

Pai in primul rand ai putea sa-ti schimbi Outifits-ul si Tunoasea pe care o ai, Sa-ti cumperi haine noi si cam putin mai extravagante Ex. cu paiete si multe altele! Sa-ti schimbi Manichiura si pedichiura poate o sa ti le faci cu salbloane unghiile!

Funditsssa? :* happy

| GeooGeorgianaBotea1996 a răspuns:

Tunde-te bob asimetric

Poti sa il tunzi in scari cu breton pe stanga sau sa ti-l lasii drept si sa faci diferite frizuri. Cocuri, impletituri. Uite un sfat nu te tunde pe o parte scurt si pe o parte lung ca ala scurt o sa ajunga putin mai mare si o sa inti stea rau... depinde si ce iti place