| AlexandraLS21 a întrebat:

Hello! Cam cat credeti ca ar costa un vopsit blond platinat pe intreg parul pentru par mediu?
(Am avut in trecut facut un balayage blond si am parul decolorat)
Multumesc!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult.

| AlexandraLS21 explică (pentru anonim_4396):

Vai, multumesc chiar nu am stiut rolling on the floor)))

| zilog a răspuns:

Părul sau parul
Depinde de oraș, depinde dacă mergi la o tanti acasă care se pricepe sau mergi la un salon din centru
UITE EXISTĂ UN SITE UNDE POȚI GĂSI REDUCERI vaucere
pentru ca unele saloane de înfrumusețăre acum se deschid sau vor să atragă cât mai mulți cleinți și oferă servicii la prețuri extraordinar de mici ca să se asigure că au din ce să plătescă salariul.
de exemplu
ELEFANT.RO

| AlexandraLS21 explică (pentru zilog):

Nu mi l fac la nicio tanti, mi l fac la salon, pur si simplu eram curioasa de pret