| TAMI2000 a întrebat:

Hello! daca am 13 ani ar fi potrivit sa incep sa citesc cool girl!? nu vreau raspunsuri vulgare. cel mai bun raspuns primeste funda:*

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Da, cred e ok numai ca na nu toate articolele de acolo ti se vor potrivi. E mai mult pentru fete de liceu.

| Stefy200 a răspuns:

Eu cred ca nu e nimic in neregula cu asta.:*

| HimoSsa a răspuns:

Sora de 10 o citeste si chiar nu vad nimic rau in ea! e normal ca o fata sa stie de toate! Deci, e momentul potrivit!

| TAMI2000 explică (pentru HimoSsa):

Mersi tuturor! in week-end dau funda deci mai vreau raspunsuri

| LOwee02 a răspuns:

Este o revista pentru adolescente, iar la 13 ani tocmai incepi aceasta perioadawinking S-ar putea sa gasesti si articole nepotrivite varstei tale, dar atata timp cat nu te lasi influentata, totul e ok. happy Lectura placuta!

| puricica a răspuns:

Da.E o revista dedicata fetelor si nu vad de ce nu ai citi`o.Mie imi place si ma inspira in materie de tinute plus ca au articole potrivite adolescentei.