| SakuraTheCherryBlossom96 a întrebat:

Hello! De ceva timp ma bate gandul sa ma vopsesc.Am parul brunet si vreau sa-l vopsesc saten.Ce culoare ar trebui sa folosesc sa-mi iasa saten? Daca incerc un rosu cupru oare imi iese?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| SakuraTheCherryBlossom96 explică (pentru RandyViper7):

Ar fi o idee.Lasa-mi un raspuns aici sau trimite mesaj privat cu ce vopsele foloseste iubita ta.Si o cutie oare imi ajunge ca n-am parul destul de lung?

Răspuns utilizator avertizat
| Syndre a răspuns (pentru RandyViper7):

Henna nu prinde culoare pe părul brunet, doar dă niște reflexe aurii/roșcate. Singura care chiar prinde e Henna amestecată cu indigo(nuanța negru dacă te duci la plafar), închide la culoare și dă niște reflexe albăstrui.
Eu te sfătuiesc să întrebi pe cineva de la coafor, eu am părul negru mi-am făcut odată efectul ombre cu blond și șaten. Șatenul a ieșit mai degrabă un ciocolatiu închis, iar blondul a fost prin decolorare.