| xMellySsAx a întrebat:

Hello ^^ de unde as puea sa-mi iau un set de pensule pentru make-up ^^? ma gandeam sa incerc pe eBay pentru ca preturile sunt bune si am de unde alege dar nu prea deci cam pe unde as putea sa gasesc. nu vreau ceva super super scump de exemplu SHEPORA or fi ele bune da eu nu dau atatia many $$ pe niste pensule...deci la un pret bun si cam de unde, am inccercat pe la mall-uri la produse cosmetice si pe la alte mag dar nimic? ^^

1 răspuns:
| BiancaB a răspuns:

Intra pe http://www.eyeslipsface.com.ro/ si gasesti acolo :*