| TangerineP a întrebat:

Hello))e chiar eficienta dieta cu grapefruit?

Răspuns Câştigător
| hummer24 a răspuns:

Da e bun numai ca, creste aciditatea din stomac si nu trebuie cunsumat zi de zi, daca e sa iti recomand eu ceva, ti-as recomanda pepenele rosu practic nu pui nici 200 grame pe tine de la el, si slabesti 4 sau 5 kg pe luna, dar aici depinde si de organism etc etcwinking Oricum pepenele sau grepfruit-ul nu trebuie sa inlocuiasca toate mesele din zi

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da si nu[depinde de organismu fiecaruia]la unele persoane functioneaza la altele nu

| teiube a răspuns:

Da grapefuitul e bun in curele de slabire e eficient vezi ca exista dua tipuri de grapefruit unul rosu si unul alb ala alb e mai amar un pic decat ala rosu si ala rosu e amar dar nu atat ca ala alb.ambele sunt bune si recamandate in curele de slabit

| Luissa123 a răspuns:

E eficienta daca seara nu maninci dupa 8 (daca de colo tii dieta si de colo mananci pana nu mai vezi pana la 12 normal ca nu ajuta) bafta.

| euValentina a răspuns:

Ai grija cu acele diete de slabire sa nu o tii prea mult ai putea ajunge la spital iti recomand sa le ti timp de 1-2 apt dupa aceea o pauza si tot asa

| Anamaria150 a răspuns:

Nu am incercat. ti-as recomanda'o pe cea cu pepene rosu. da rezultat:*