| Nella15 a întrebat:

Buna TPU...A incercat cineva dieta cu grapefruit? a functionat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Buna! Parerea mea este ca se poate tine aceasta dieta. Se ia dimineata pe stomacul gol. Daca a functionat nu stiu. Daca vrei sa incerci iti urez Bafta

| relian a răspuns:

Nu functioneaza, sint povesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Lasă dietele, mergi mai bine pe o alimentaţie mai săracă în calorii, exclude cu desăvârşire prăjelile, grăsimile, dulciurile, multă mişcare.
Te pup!

| IlyncaFio a răspuns:

Nu pot sa spun daca a functionat, dar la primele 3 zile mi s-a facut rau, nu mai avema putere nici sa gindesc, cu toata ca contine multe vitamine, mie mi-a scazut pofta de mincare si durerea de burta cuntinua sa imi apara din cind in cind. Acum e alegerea ta ce sa faci.

| Nella15 explică:

Va multumesc mult pentru sfaturi..eu de azi am inceput-o...revin cu detalii...va pup happy