| LussyBubu a întrebat:

Hello! Este bun de ceva dispozitivul pentru arcuirea genelor de la AVON? Plizz raspuns urgenthappy

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cel mai bine mergi și cumpără unul mult mai ieftin și are și calitate din comerț.
Pa, pa.

| Seline a răspuns:

In mod normal ar trebui sa mearga, eu l-am folosit si e destul de bun, ideea e ca trebuie sa ai grija sa nu ramai fara gene, sa nu le rupi.

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Da la mine functioneaza destul de bine.

| OanaG a răspuns:

Nu stiu, eu mi l-am dat comanda si nu mi-a venit sad

| selfish lover. a răspuns:

Eu il folosesc de ceva timp si mi se pare destul de bun.

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Eu nu folosesc pentru ca am gene superbe, insa am prietena care il foloseste si iti spun ca are un efect soooooooooper tare.Parca are gene false, atata le arcuieste...soper love strucklove strucklove struck:Xlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi la cel roz de la color trend am auzit ca nu e bunwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi la cel roz de la color trend am auzit ca nu e bunwinking

| bibishor a răspuns:

Da, cel de la ColorTrend este bun, dar trebuie sa ai grija cum il folosesti ca sa nu ai parte de accidente, ai incredere, doar sunt reprezentanta big grin

| nasta a răspuns:

Sincer mie nu imi place