| anonim_4396 a întrebat:

Hello.Este vara, este cald si ma imbrac zilnic in pantaloni scurti si tricouri.Sunt slaba.Nu foarte slaba, am fund, am sani destul de mari.Complexul meu este ca am mainile(ma refer la zona dintre cot si incheietura) si picioarele(de la genunchi la glezna) destul de subitiri si ma deranjeaza. Din cate stiu eu, mare lucru nu prea pot face.Atunci, cum sa ma imbrac sa nu evidentiez aceste probleme? Pot purta sandale si ce model? Orice sfat e binevenit.Multumesc.happy

Răspuns Câştigător
| deea_5313 a răspuns:

Pentru ca ai gleznele subtiri ai putea purta sandale care sa acopere acea zona sau iti recomand acele cizmulite de vara care merg la orice iar la maini ai putea purta bratari mai groase

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Nu ma pricep asa de bine la moda, dar : Canta, danseaza, bucurate din suflet, ca incet incet, se va lasa cortina peste noi si nu vom mai apuca sa ne bucuram de spectacolul lumii. Ca atare, vezi-ti propriul interes, imbracate cum i-ti dicteaza inima si traieste pentru tine. Pa!

| annonnimus a răspuns:

Buna! Nu as putea sa te sfatuiesc pentru ca nu te-am vazut niciodata(una e o descrie alta e o poza) dar cred ca daca ti se pare ca stiu eu thinking ai glezna prea subtire ar trebui sa porti sandale care sa iti acopere glezna. happy.