| marriutza a întrebat:

Hello everybody! Am si eu o intrebare: cum se imbraca rapperitzele si rockeritzele? Daca se poate puteti sa imi dati si poze? Imi trebuie pentru la scoala. Facem o sceneta forte interesanta numita "Ziua de azi" scrisa de noi. Si ca sa facem o impresie buna deoarece este si un concurs la scoala, vreau
sa ma imbrac exact ca ei/ele (mai mult ele : rapperitzele, rockeritzele)...Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Ca rockeriţă cred că poţi să adopţi stilul emo. Depinde ce vrei să evidenţiezi... Poţi adopta şi stilul gotic (mult negru şi dantelă) sau punk (păr cât mai colorat, creastă, multi cercei) sau stilul clasic de rock (tricou negru cu o trupa, blugi negri şi o geacă de piele). Ca rapperiţă... depinde pe care parte vrei să fii. Fie alegi să te îmbraci larg (o pereche de blugi largi - dar de jos până sus, un tricou XXL şi un lanţ cât mai mare la gât - bling-bling) fie alegi îmbrăcămintea de club (o fustă cât mai scurtă, un top cât mai decoltat şi nişte tocuri cât mai mari).

5 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Cauta pe net rock clothes/fans si rapp clothes/fans si sigur vei gasi ceea ce cautiwinking!

| Alexăndruţaa a răspuns:

O prostie dupa parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blugi stramti... tenisi tricouri cu cranii sau orice alceva. esrafe machiate cu negru la ochi Good luck!

| Dragoselgwns a răspuns:

Eu sunt rapper cautati tricouri de a lu taicatu albe de care o fi sa te prinda ia-ti niste pantaloni mai largi si lasa-i sub fund si niste bascheti sau bocanci in cap o sapca cu cozorcu drept daca ai nevoie de mine id meu de mess dragos_bujoru2009

| biank98 a răspuns:

Cauta pe google imagini si tot ce vrei si sigur vei gasi

Bafta:*