| Ornella a întrebat:

Hello girls... a folosit cineva rimel incolor? stiti si la ce firme as putea gasi? Va multumesc

14 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Eu am avut de la oriflame, dar nu mi-a placut.

| SweetCandy a răspuns:

Eu nu folosesc, pentru ca nu ii vad rostulbig grin insa daca vrei incearca pe la avon stiu ca aveau unele bunicelehappy

| eek a răspuns:

De ce ai folosi un rimel incolorhee hee

| YLLL a răspuns:

Soramea si. a luat mai demult Sabrina secrets si a primit unul
rolling on the floor)
ma. m facut o data şi arata bine
îţi lungeşte genele.tongue

| danutza a răspuns:

Avon happy dar sincer nu e prea bon happy

| oana_1897 a răspuns:

La Avon si Oriflame gasesti sigur dar nu te sfatuiesc sa-ti iei pentru ca nu are nici un efect si nu e bun, in plus pe mina ma si usturau ochii de la el. faci cum crezi

| flower a răspuns:

Rimel incolor de buna calitate este cel de la 'Rimmel' ..gasesti in Unirea

| doinitza a răspuns:

Oriflame

| Gexu a răspuns:

Nu cumpara de la avon ca nu este bun de nimic! alta firma la care poti gasi asa ceva nu stiu.

| lorely1308 a răspuns:

Am avut unul de la Oriflame, si era destul de bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut rimel incolor intr-un catalog la Oriflame si am inteles ca e destul de bun

| Daisy. a răspuns:

Am de la avon.eu am genele lungi si negre si era exact ce aveam nevoie... dar sa nu-ti iei de la avon k nu e prea bun

| ariana10 a răspuns:

Eu am cumparat online de aici si e f bun

http://www.infinity-trade.ro/......tails.aspx

| Ornella explică:

Am catalogul de la Avon, insa nu este si nici in cataloagele trecute nu am gasit sad