| XenofX a întrebat:

Hello girls!
As dor sa imi dati niste idei ce [arfum sa imi iau big grin?[Nu prea scumpe]
Ce ati folosit si v-a placutbatting eyelashes!
Fundita :*

7 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Parfumuri care miros bine si la care persista mirosul, dar nici scumpe nu sunt si pe care eu le-am incercat(nu stiu ce gusturi ai tu, dar mie imi plac parfumurile florale, fresh) sunt:
1.Comme une Evidence -Yves Rocher
2.Today tomorrow always -Avon
3. Volare - Oriflame
4.B.U (care vrei, ca toate miros bine)
5.C-thru
6.Giordani Gold - Oriflame.
Pentru alte parfumuri mai ieftine si bune mergi la Carrefour, daca ai in orasul tau, si acolo au o gama larga de parfumuri destul de bune.
Sper ca te-am ajutat, o seara frumoasa!

| Diana7383 a răspuns:

Sincer mie mi-a placut enorm giordani de la oriflame, este super si persita pe haine mult. daca vrei te pot ajuta sal cumperi. este in jur de 50 ron

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Salut! kiss Depinde ce gusturi ai si daca ti se potriveste parfumul. Mie imi plac parfumurile:
-Pur Blanca(Avon)
-Today Tomorrow Always(Avon)
-Little Black Dress love struck (Avon)
-Ming Shu(Yves Rocher)
-Giordani Gold-Oriflame
-PlayBoy, e tare dragut.

Ia o brosura de la Avon sau Oriflame si alege-ti parfumul care crezi ca ti s-ar potrivi, noi doar ti-am dat o opinie, nu se stie ce gusturi ai tu! tongue

Funda? big grin

Răspuns utilizator avertizat
| AquaBerry a răspuns:

Pret-A-Porter.Miroase foarte bine si sticla mare de parfum e 75 de lei paremi-se.

| cubuletsdeciocolata a răspuns:

Heii. :*

Pai eu am folosit : Passion Dance, Pur Blanca, 212 VIP, Lanvin Jeane Lanvin Couture. ( astea sunt cateva. si nu sunt scumpe. thinking )

| alinaina96 a răspuns:

Eu folosesc Today Tomorrow Always Romantic Voyage Si nu e scump. Til recomand e tare