| AnaMarya10 a întrebat:

Hello,

Am avut un rimel de la Seven Girl, Volume Colourist. De departe cel mai bun pe care l-am folosit pana acum.

Din neatentie am spart rimelul si pur si simplu l-am aruncat crezand ca o sa mai gasesc altul. Insa, surpriza. Acum cand caut gasesc Volume Colourist doar de la Rimmel London.

Stie cineva unde l-as putea gasi pe cel de la Seven Girl sau imi puteti spune opinia voastra despre cel de la Rimmel London daca l-ati incercat.

Merci. happy

2 răspunsuri:
| wonderwoman123 a răspuns:

E un no-name. Sigur e un dupe dupa un rimel faimos. Cauta-l pe google, macar sa vezi ce vrea sa imite si il cumperi pe cel faimos.

| AugustPetra a răspuns:

Buna,
Iti pot recomanda o mascara 3in1, lansata in Septembrie, luna aceasta. Daca vrei mai multe detalii, da-mi un PM. happy